MERHABA ZİYARETÇİ HOŞ GELDİNİZ

ProPlan Somonlu Kısır Kedi Maması Özel Paketleme 1 kg

2 - Pro Plan Purina

₺290,00

Şeker Mama Güvencesiyle - %100 Orjinal - Yetkili Bayiden

Pro Plan Sterilised Somonlu Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması '' ÖZEL PAKETLEME ''

 

Yetişkin dönemde bulunan 1 yaşının üzerindeki kediler için üretilmiştir. Tüm ırkların tüketimi için uygundur. Yetişkin dönemde bulunan kedilerin hareketliliği ile orantılı şekilde kalori düzeyi arttırılmış bir mamadır.


Kısırlaştırılmış Kediler İçin Uygun

Kısırlaştırılması sebebiyle hassas bir yapıya bürünen ve özellikle yeme isteği artmış kedilerin, fazla yemeye bağlı olarak kilo alımının engellenmesi amacıyla yağ oranı düşürülmüştür.. Veterinerlerin kısırlaştırılmış kedilerin tüketebileceği mama önerileri doğrultusunda hazırlanmıştır.


Sindirim Düzenleyici

Kısırlaştırmaya bağlı olarak fazla kilo alımının önlenmesi ve kısırlaştırma operasyonunun dolaylı sonucu olan sindirim sistemi bozukluklarının giderilmesi amacıyla özel bir içeriğe sahiptir. Sindirimi yüksek bir mamadır.Parlak Tüyler

Omega 3 ve 6 yağ asitleri ile balık yağı içermesi sebebiyle kedinizin deri ve cilt sağlığına olumlu etki sağlar. Tüylerinin parlak bir görünüme kavuşmasını sağladığı gibi tüy dökülmesi ve birtakım deri hastalıklarının oluşumunu engeller.


Bağışıklık Arttırıcı

E ve C vitaminleri yönünden zengin olması ve birçok doğal antioksidan barındırması sebebiyle kedinizin bağışıklık sistemini güçlendirir. Hastalıklara karşı dirençli bir yapıya sahip olmasına yardımcı olur. Mikroplarla çok daha etkili bir şekilde savaşan güçlü yapısı sayesinde güvenle tüketimini sağlayabilirsiniz.


Seçici Kediler

Mama seçici kedilerin damak zevkine hitap eder şekilde hazırlanmış mama içerisine somon parçaları ilave edilmiştir. Bu sayede kedinizin severek tüketeceği bir mama haline gelecektir. Mama içerisinde bulunan tüm ürünler taze ve doğal ham maddelerden üretilmiştir.

İçerik Analizi ve Bileşenleri

Ürün içeriği:
Somon Eti, Mısır Glüteni, Pirinç, Kümes Hayvanları Ürünleri, Mısır, Maya, Balık Ürünü, Ton Balığı Eti, Sakatat, Selüloz, Buğday Glüteni, Bütün Yumurta, Maya, Karışık Tokoferollerle Korunmuş Hayvansal Yağ, Potasyum Klorür, Kolin Klorür, l-Lizin, DL-Metionin, Sodyum Klorür, Mineraller, Çinko Sülfat, Selenyum, Beta Karoten, Doğal Tokoferolce Zengin Ekstratlar, Orto Fosforik Asit, Vitamin A Takviyesi, Vitamin D3 Takviyesi, Vitamin E Takviyesi, Vitamin C Takviyesi, Tuz

Ham Protein: En Az %32,8
Ham Yağ: En Az %13,5 - En Çok %18,5
Ham Selüloz: En Çok %2,5
Ham Kül: En Çok %8
Su: En Çok %9
Kalsiyum: En Az %1,5
Fosfor: En Az %01,3
Sodyum: En Az %0,4
HCI'de Çözünmeyen Kül: En Çok %27
Vitamin A: En Az 21000 İU/kg
Vitamin D3: En Az 1700 İU/kg
Vitamin E: En Az 550 mg/kg
Taurin: En Az 1500 mg/kg

 

Önerilen Günlük Tüketim

Günlük beslenme miktarları için aşağıda belirtilen değerler tavsiye niteliğinde olup, kedinizin ideal vücut kondisyonunu korumak için, aktivite seviyesine, çevre koşullarına ve yaşına göre değişkenlik gösterebilir.
***2-3,5 KG Kedi için günlük 38-56 GR
***3,5-6,5 KG Kedi için günlük 75-112 GR

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.