MERHABA ZİYARETÇİ HOŞ GELDİNİZ

ProPlan Somonlu Kedi Maması Özel Paketleme 1 kg

2 - Pro Plan Purina

₺290,00

YETKİLİ BAYİDEN // ORJİNAL ÜRÜN

Ürün Detayları

Pro Plan Adult Somonlu ve Pirinçli Yetişkin Kedi Maması ÖZEL PAKETLEME

Yüksek Protein Katkısı

Yetişkin kediler için ideal bir besin kaynağı olan kedi maması, özel formülü ile gelişime son derece olumlu katkılar sağlar. İçeriğinde bulunan yüksek protein değerleri yetişkin kedilerin yaşam kalitesini artırır.


Kemikleri Geliştirir

Daha dinç ve sağlam bir vücuda sahip olmak için özel olarak geliştirilen kedi maması, yetişkin kedilerin dayanıklı bir iskelet sistemi için katkı sağlar. Yetişkin kediler böylece daha uzun bir yaşam geçirebilir.


Sindirimi Kolay

İçeriğinde bulunan bitkisel karışımlar ile bağırsak florasını destekleyen kedi maması, yetişkin kedilerin dışkılama sorunlarını ortadan kaldırır. Sindirimi kolay kedi maması sayesinde daha huzurlu bir yaşam süren kediler keşfetme duygularını geliştirir.


Kedilerin Sevdiği Lezzet

Tüm yetişkin kedi ırkları için uygun olan kedi maması, yetişkin kedilerin en sevdiği özel lezzetlerden oluşmaktadır. Kediler iştahla öğünlerini tüketirken hayvan severler ise kedilerinin daha sağlıklı bir yaşam sürmesine katkıda bulunur.


Gün Boyu Enerji

Sağlıklı bir kilo kontrolü sağlamak adına özel içeriği ile tüm gün enerji sağlayan kedi maması, kedilerin obez olmasının önüne geçer. Kediler dilediği şekilde günlük hareketlerini yerine getirir ve böylece er an enerjik kalabilir.


Vitamin ve Mineral Takviyesi

Diş, tüy, kemik, iç organlar, göz ve daha birçok sistemin ihtiyacı olan vitamin ve mineral takviyesi kedi maması ile sağlanabilir. Yetişkin kediler günlük tam ve sağlıklı bir şekilde beslenerek yaşam kalitesini artırabilir.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.