MERHABA ZİYARETÇİ HOŞ GELDİNİZ

ProPlan Elegant Derma Somonlu Kedi Maması Özel Paketleme 1 kg

2 - Pro Plan Purina

₺290,00

ŞEKER MAMA GÜVENCESİYLE // YETKİLİ BAYİDEN

Ürün Detayları

Pro Plan Elegant Somonlu Yetişkin Kedi Maması ÖZEL PAKETLEME

Tüy Sorununa Çözüm

Kendini yalayarak temizleyen kedilerin yaşadığı sorunlar arasında tüy yumağı kusma durumu yer almaktadır. Bu sorun bazı hayvanların yaşam kalitesini ciddi oranda düşürür. Böylesi bir sorununuz varsa Pro Plan kedi maması kullanabilirsiniz.


Özel Geliştirilen Lifler

Boğazdaki ve midedeki tüyleri yakalayan lifler sayesinde kedinin yuttuğu tüm tüyler sindirim yoluyla dışarı atılmaktadır. Bu sayede kediniz herhangi bir sağlık sorunu yaşamadan hayatına devam edebilir. Çeşitli besinler sayesinde kedinizin tüy dökme problemi de önemli ölçüde engellenir.


Gerçek Somon Eti

İçinde somon balığının eti yer alır. Kalite açısından oldukça üst seviyelerde olan formülü nedeniyle kedilerin önüne gönül rahatlığıyla konulabilir. Sağlık endişesi taşımadan kedilerinizi besleyebilirsiniz. Bu sayede içiniz her daim rahat olacaktır.


Seçici Kedilere Uygun

Bazı hayvanlar her besini tüketmek istemez. Pro Plan kedi maması bu tür hayvanların dikkatini çekebilecek niteliklere sahiptir. İçerik açısından zengin ve kaliteli olduğu için pek çok kedi tarafından tercih edilebilir.


Yeterli Miktarda Protein

%36 oranında protein içermektedir. Bu miktarda bir protein hemen her kedi için yeterlidir. Makul oranda enerji alan kediniz çok rahat bir şekilde fiziksel aktivitelerini gerçekleştirilebilir. Yeterince alınan protein sayesinde hayvanın metabolik faaliyetleri tıkır tıkır gerçekleşir.


Diş Sağlığını Destekler

Plak ve tartar oluşumunu engelleyen bir yapıya sahiptir. Oldukça ufak dişlere sahip olan kediniz bu sayede yemeğini konforlu bir şekilde yiyebilir.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.