MERHABA ZİYARETÇİ HOŞ GELDİNİZ

Exclusion Düşük Tahıllı Ton Balıklı KISIR Kedi KG SEÇENEKLİ

3 - Exclusion

₺240,00

ŞEKER MAMA GÜVENCESİYLE // YETKİLİ BAYİDEN

Ürün Detayları

Exclusion Düşük Tahıllı Monoprotein Ton Balıklı Yetişkin Kedi Maması ÖZEL PAKETLEME

 

Ton Balık 

Mamanın içinde ton balığı bulunur. Kedilerinizin bayılarak tüketebileceği bir mamadır. Sindirimi de oldukça kolaydır. Herhangi bir zorluk yaşamadan yetişkin kedileriniz bu mamayı gün içinde tüketebilecek.


Yetişkinlere İmkan Sunar

Yetişkin kedilere özel olarak üretilmiştir. İçinde düşük tahıl yer alır. Kimyasal içerikli besin maddeleri yer almadığı için kedilerinizin sağlığı ile oynamaz. Aksine sağlıklı ve dengeli bir şekilde beslenmelerine destek olur.


Tahıl Oranı Düşük

Mamanın içinde tahıl oranı yok denecek kadar azdır. Alerjisi olan tüm yetişkin kediler bu mamayı gönül rahatlığı ile kullanabilir. Bağışıklık sistemini güçlendirmede bir numaralı bir üründür.


Omega Kaynağı

Omega bakımından zengin bir üründür. Vitamin, mineral, protein, karbonhidrat gibi ihtiyaçların hepsinin vücuda alınmasına destek olur. Taze ve lezzetli tadı ile kedilerinizin midesi bayram edecek.


Özel Yapım Mama

Yetişkin kedilerinizin daha kolay bir şekilde tüketebilmeleri için özel olarak üretilmiştir. Kuru mama olarak piyasaya sürüldüğü için ağızda çiğnenmesi de oldukça kolay ve pratiktir. Kemik ve eklem sistemlerinin de güçlenmesini sağlar.


Kalorisi Düşük

Kalorisi oldukça düşüktür. Kilo alımlarını durdurmaktadır. Gün için en az 2 öğün yetişkin kedilerinize verebilmeniz mümkündür. Aynı zamanda ağzı kapalı bir şekilde buzdolabında sakladığınız zaman kalitesinden ve tazeliğinden asla ödün vermez. Uzun süre kullanım imkanı sağlar. Diğer Kedi Kuru Mama modellerini incelemek için Kedi Kuru Mama kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.