MERHABA ZİYARETÇİ HOŞ GELDİNİZ

Exclusion Düşük Tahıllı Biftekli Narlı KISIR Kedi Maması KG SEÇENEKLİ

3 - Exclusion

₺220,00 KDV Dahil

YETKİLİ BAYİDEN // ORJİNAL ÜRÜN

Ürün Detayları

Exclusion Düşük Tahıllı Sığır Etli Narlı Kısır Kedi Maması ÖZEL PAKETLEME

 

Etkili Kilo Kontrolü

Kısır kedilerin kullanılması için uygun bir içeriğe sahip olan kedi maması, bol lif içeren yapısı ile uzun süreli tokluk hissi sağlar. Yemek yeme sıklığının azalmasına olanak veren kedi maması, kilo kontrolünün yapılmasını sağlar. Kedi maması, düşük tahıllı ve sağlıklı bir içeriğe sahiptir.


Sağlıklı Sindirim Sistemi

Kedilerin bağırsaklarında bulunan yararlı bakterilerin üremesi ve yaşamaya devam etmesi için uygun ortamı sunan mama, sindirim sisteminin normal işleyişine destek olur.


Kaliteli Protein Deposu

İçerisinde bulunan gerçek sığır eti ile kaliteli bir protein deposu olan kedi maması, kedilerin günlük protein ihtiyaçlarının karşılanmasına olanak verir. Ürün, sağlıklı bir gelişim sağlar.


Sağlıklı Diş Yapısı

Çiğnenerek tüketilme özelliği bulunan kedi maması, kedilerin dişlerinde oluşan diş taşı ve tartarların temizlenmesini sağlar. Mamanın düzenli kullanımı, uzun süreli diş sorunlarının da önüne geçer.


Güçlü Bağışıklık Sistemi

Güçlü bir bağışıklık sisteminin oluşmasına olanak veren kedi maması, kedilerin kemik ve iskelet sisteminin de güçlenmesini sağlar. Kedilerin ileri yaşlarında yaşayabilecekleri hastalıkların önüne geçen mama, kedilerin vücudunun daha dirençli bir yapıya sahip olmasını sağlar.


Parlak Tüyler

İçinde yer alan mineral ve vitaminler sayesinde deri yapısının sağlıklı olmasını sağlayan mama, kedilerin daha parlak ve sağlıklı tüylere sahip olmasına da olanak verir. Ürünün düzenli kullanımı, mevsim dışı tüy dökülmelerinin de önüne geçer.

 

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Tarih: 15.03.2023
Kullanıcı: Gizli
Puan:
Exclusion Çok Beğendik
Kedimiz severek tüketti. Mağazanın önerisi ile alım yaptım. Çok memnun kaldık.
Tarih: 06.09.2023
Kullanıcı: Gizli
Puan:
N11 den geldik
Eskiden n11 de satış yapılırdı. Fakat kendi siteleri kurulunca hemen buraya geldik. Şeker mamadan asla şaşmayız. Her zaman orjinal mamalar.