MERHABA ZİYARETÇİ HOŞ GELDİNİZ

Proplan Kuzulu Yetişkin Köpek Maması Özel Paketleme 1 kg

2 - Pro Plan Purina

₺195,00

ŞEKER MAMA GÜVENCESİYLE // YETKİLİ BAYİDEN

Ürün Detayları

Pro Plan Medium Adult Kuzu Etli Orta Irk Yetişkin Köpek Maması '' ÖZEL PAKETLEME ''PRO PLAN ® Orta Yetişkin Hassas Sindirim Kuzu açısından zengin köpek maması, hassas sindirimi olan orta boy yetişkin köpekler için belirli seviyelerde bir besin dengesi olan OPTIDIGEST içerir . Yetişkin köpeğinizin sindirimi hassassa, bu lezzetli kuru köpek mamasını deneyin. Yüksek kaliteli kuzu parçaları ile bu tarif, evcil hayvanınıza ihtiyaç duyduğu tüm beslenmeyi sağlar.

• OPTIDIGEST, daha iyi bağırsak mikroflorası  dengesi için bifidobakterileri arttırmak için prebiyotikler içerir.

• Köpeğinizin günlük sağlığı için ihtiyaç duyduğu tüm besinleri içerir ve onu aktif ve dengeli bir yaşam tarzının bir parçası olarak günlük yaşamda destekler.

• Sindirim sistemini destekleyen özel bir besin kombinasyonu olan OPTIDIGEST, sindirim sürecini kolaylaştıran yüksek oranda sindirilebilir bileşenler (ve yumurta gibi) ve iyi dışkı kalitesini destekleyen bentonit (doğal bir kil) içerir.

• Sindirim rahatsızlığından sonra, köpekler genellikle deneyimi yedikleri yiyeceğin tadı ile ilişkilendirir. Bu, belirli bir lezzete uzun süreli isteksizliğe yol açabilir.

• Yüksek kaliteli yağ, protein ve karbonhidrat içeriği sayesinde besinlerin daha kolay sindirilebilirliğini ve optimal düzeyde emilimini sağlar. Böylelikle bağırsağın alt kısımlarına ulaşan az miktarda içerik sayesinde, dışkı ve gaz miktarında azalma olur. Sindirim sistemi hücrelerinin beslenmesini sağlayan glutamin amino asidi ve diğer besleyiciler ile daha sağlıklı bir sindirim sistemi için destek sağlar.

İÇİNDEKİLER


Kuzu Eti, Pirinç, Mısır Glüten Unu, Tam Buğday, Tavuk Unu, Yulaf Unu, Karışık Tokoferollerle Korunmuş Sığır Yağı, Soya Unu, Kurutulmuş Şeker Kamışı, Arpa, Balık Unu, Kurutulmuş Yumurta Ürünü, Soya Fasulyesi Unu, Hayvan Sakatatı, Gliserin,Tuz, Mineraller, Vitaminler, Sarımsak Yağı

ANALİZ


Ham Protein %26(En Az),
Ham Yağ %16-19 (En Az- En Çok),
Ham Selüloz %3 (En Çok),
Ham Kül %8,5 (En Çok),
Su %12 (En Çok),
Kalsiyum %1,1 (En Az),
Fosfor %0,8 (En Az),
Sodyum %0,4 (En Az),
HCI'de Çözünmeyen Kül %8,5 (En Çok),
Vitamin A 15000 İÜ/kg (En Az),
Vitamin D3 2500 İÜ/kg (En Az),
Vitamin E 470 mg/kg (En Az)


 

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.