MERHABA ZİYARETÇİ HOŞ GELDİNİZ

2,5 - 5 kg Enseden İç Parazit Damlası 1 TÜP (Enseden uygulama)

KEDİ ENSE DAMLASI

₺300,00 KDV Dahil

Şeker Mama Güvencesiyle

ÜRÜN DETAYLARI

- ÜRÜN 1 TANE FİYATIDIR.
 

- ÜRÜN ENSEDEN DAMLATILARAK UYGULANMAKTADIR. TÜM KONTROL ve SORUMLULUK SİZLERE AİTTİR. 

 2,5 İLE 5 KG ARASI SAĞLIKLI ORTA BÜYÜKLÜKTE KEDİLER İÇİN UYGUNDUR. 3 AY SÜRE İLE KULLANILMAKTADIR.

 

- ÜRÜN 1 TANE FİYATIDIR.

 Nasıl Uygulanır ?
 

Pire damlasını uygulamak için sakin ve sessiz bir yer seçin. Kediniz endişeli veya yerinde durmuyorsa hareketsiz kalmasını sağlamak için birinden onu nazikçe tutmasını veya bir havluya sarmasını istemeniz gerekebilir. Kedinizin kuru olduğundan ve tüylerinde herhangi bir karışıklık olmadığından emin olun. Kediniz uyurken bu işlemi yapmanız tavsiye edilmez. İlacın aniden püskürtülmesi kedinin sıçramasına ve uygulamanın başarısız olmasına yol açabilir.

Kedinizin baş bölgesinin dibindeki, kürek kemiklerinin arasındaki tüyleri deriyi görene kadar ayırın. Bu bölgeye kedilerin dilleriyle ulaşması daha zordur, bu nedenle pire damlasını buraya uygulamak kedinizin ilacı yutma riskini azaltacaktır.

Damlanın tüpünü dik tutun ve ucunu koparın. Damlalığın ucunu doğrudan deri üzerine yerleştirin ve ilacı deri üzerine sıkın. Damlaların tüylere değil, baş bölgesinin tabanından kürek kemiklerine doğru düz bir çizgi hâlinde uygulandığından emin olun. Kedinin ağırlığı için önerilen dozun üzerine çıkmamanız gerekmektedir. Aksi takdirde bu durum kedinin sağlığı için tehlike oluşturabilir.

Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler ?

Yavru kedi için damla uygulaması nispeten daha kolaydır ancak bunu uygularken kedinin vücut ağırlığını göz önünde bulundurmalısınız.

Uygulamayı yaparken kedinin sabit durduğundan emin olmalısınız. Damla farklı yerlere sıçraması durumunda kediniz damlayı yalayabilir ve damlanın kimyasal içeriğinden zehirlenebilir. Bu gibi problemleri yaşamamak için kedinin uygulama sırasında hareket etmemesi gerekir.

Ürün veterinerden temin edilip tarafınıza yollanmaktadır. Bu bir ilaçtır ve kontrol tamamen sizin elinizdedir. Hatalı bir işlem yapmanız durumunda tehlikeli olmaktadır.

Kedilerin kilosuna göre alıp dikkatlice yapılmalıdır.Kedilerin ensesine damlatılmaktadır. Kesinlikle kediniz ilacı, yalamamalıdır. Göze temas etmemelidir. Bu bir ilaçtır unutmayınız.. 

TÜM MESULİYET SİZE AİTTİR.

 

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.