MERHABA ZİYARETÇİ HOŞ GELDİNİZ

ProPlan Hindili Kısır Kedi Maması Özel Paketleme 1 kg

2 - Pro Plan Purina

₺290,00

YETKİLİ BAYİDEN // ORJİNAL ÜRÜN

Ürün Detayları

Pro Plan Sterilised Hindi Etli ve Tavuklu Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması '' ÖZEL PAKETLEME ''

Yetişkin Dönem

Yetişkin dönemde bulunan tüm ırktaki kedilerin tüketimi için uygun olarak hazırlanmıştır. 1 yaş ve üzerindeki kedilerin enerji ihtiyaçları ve genel sağlıklarının düzenlenmesi için yaşları doğrultusunda almaları gereken besin maddeleri göz önünde bulundurularak hazırlanan bir mamadır.


Kısırlaştırılmış Kediler İçin Uygun

Kısırlaştırılma operasyonu geçiren kedilerin fazla kilo almamaları ve yağ oranı düşük mamalar ile beslenmeleri gereklilikleri göz önünde bulundurularak hazırlanmış olan mama,yağ oranı düşük olması sebebiyle veteriner önerilerine oldukça uygundur.


Kemik Gelişimi

Büyüme döneminde bulunan kedinizin sağlıklı bir şekilde büyüyüp gelişebilmesi amacıyla özellikle kalsiyum minerali açısından zengin şekilde hazırlanmıştır. Kalsiyum minerali sayesinde kedinizin kemik gelişimi desteklenir ve sağlıklı bir şekilde büyümesi sağlanır.


Parlak Tüyler

A vitamini ve çinko mineralinin etkisi sayesinde cilt ve deri sağlığı desteklenen kedinizin cilt ve deri rahatsızlıkları ortadan kalkar. Tüy dökme problemi ciddi oranda azalırken tüyleri oldukça sağlıklı ve parlak bir görünüm kazanır.


Bağışıklık Arttırıcı

C vitamini, E vitamini ve selenyum ve beta karoten antioksidanlarını bünyesinde barındırması sebebiyle kedinizin bağışıklık sistemini destekler. Kedinizin hastalıklara karşı çok daha dirençli bir yapıya sahip olmasına yardımcı olur.


Taze ve Doğal Ürünler

Kedinizin severek tüketeceği tavuk ve hindi parçaları ile lezzetlendirilmiş mama içeriğinde bulunan ham maddeler tamamen doğal ve tazedir. Kedinizin bünyesine zarar verecek herhangi bir katkı maddesi bulundurmaz.
 

Analiz:  

Ham Protein %37,8(En Az),

Ham Yağ %9,5-14,5 (En Az - En Çok),

Ham Selüloz %6,5 (En Çok),

Ham Kül %9,5 (En Çok),

Su %9 (En Çok),

HCI'de Çözünmeyen Kül %0,27 (En Çok),

Linoleik Asit %1,8,

Kalsiyum %1,3

Fosfor %1,1,

Bakır Sülfat % 22 mg/kg,

Taurin 1500 mg/kg (En Az).

 

İçerik: Hindi eti, mısır gluteni,pirinç,kurutulmuş hayvansal protein(tavuk kümes hayvanları),mısır, bezelye proteini konsantresi, selüloz,yulaf lifi,buğday gluteni,mineraller ve vitaminler, yumurta, sakatat, balık yağı, hayvansal yağ, maya, tuz, bakır sülfat, çinko sülfat, selenyum, beta karoten, tokoferolce zengin ekstrakt.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.