MERHABA ZİYARETÇİ HOŞ GELDİNİZ

Hills Tuna Balıklı Kısır Kedi Maması Özel Paketleme 1 kg

6 - Hill's Science Plan

₺350,00

ŞEKER MAMA GÜVENCESİYLE // YETKİLİ BAYİDEN

Ürün Detayları

Hills Science Plan Sterilised Ton Balıklı KISIR Yetişkin Kedi Maması '' ÖZEL PAKETLEME ''

L – Karnitin İlavesi

Kedinizin daha dinamik ve aktif olması için Hills Science Plan Sterilised Kedi Maması L – Karnitin desteğine sahiptir. Bu sayede kısırlaşmış kedinize enerji vererek sürekli hareket etmesini ve yağ depolamamasını sağlar.


İdeal Mineral Oranı

Kedinizin üriner sisteminin daha sağlıklı olması için Hills Science Plan Sterilised Kedi Maması optimum seviyede mineral içerir. Bu sayede kediniz ihtiyacı olan minerali alarak daha sağlıklı olur.


Ton Balığı Lezzeti

Hills Science Plan Sterilised Kedi Maması ton balıklı aroması sayesinde oldukça lezzetli bir içeriğe sahiptir. Bu sayede bütün kediler bu mamanın lezzetine karşı iştahla yaklaşır. Hassa damak tadına sahip kediler bile bu mamayı severek yer.


Tüm Irklara Uygun

Tüm ırktan yetişkin kediler için uygun olan Hills Science Plan Sterilised Kedi Mamasını bütün kediler için ortak olarak kullanabilirsiniz. Bu sayede evdeki kısır kedileriniz için ortak kullanım yaparak ekstra masraftan kaçınmış olursunuz.


Özel İhtiyaçları Karşılar

Deri tüy hassasiyeti olan, seçici damak tadına sahip ve hassas sindirim sistemli kediler için Hills Science Plan Sterilised Kedi Maması ideal bir içeriğe sahiptir. Bu sayede kediniz yalnızca karnını doyurmaz farklı ihtiyaçlarını da giderir.


Kullanım Yaş Aralığı

Hills Science Plan Sterilised Kedi Mamasını 1 – 7 yaş aralığındaki bütün yetişkin kediler yiyebilir. Bu sayede kedinizin yetişkinlik dönemi boyunca mamasını değiştirmenize gerek kalmadan uzun ömürlü kullanım yapabilirsiniz.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.