MERHABA ZİYARETÇİ HOŞ GELDİNİZ

Hills Tavuklu Sterilesed Kısır Kedi Maması Özel Paketleme 1 kg

6 - Hill's Science Plan

₺350,00

ŞEKER MAMA GÜVENCESİYLE // YETKİLİ BAYİDEN

Ürün Detayları

Hills Science Plan Sterilised Tavuklu KISIR Kedi Maması  '' ÖZEL PAKETLEME ''

 

6 Aydan 7 Yaşına Kadar Kullanım

Ürün kullanımı, 6 Aydan 7 yaşına kadar tüm kediler için uygundur. Ancak ürün içeriğindeki vitamin ve mineral destekleri, ürünü kısırlaştırılmış kediler için daha özel hale getirmektedir. Kedinizin ihtiyacı olan tüm besin maddelerini içeren bu ürün, bu sayede daha kaliteli bir kullanım imkanı sağlar.


Düşük Yağ Oranı

Ürünün yağ oranı düşürülmüştür. Kısırlaştırılmış kedilerde yağ depolama ihtimali daha yüksektir. Bu nedenle kısırlaştırma sonrası kendinizde kullanacağınız mamaya daha fazla dikkat etmeniz gerekir. Mamanız daha az yağ içerikli ancak daha yüksek bir besin değerine sahip olmalıdır.


Düzenlenmiş Vitamin İçeriği

Ürün içeriğinde bulunan vitaminler, düzenlenerek sunulmuştur. Bu nedenle mineral ve vitamin desteği daha sağlıklı bir şekilde verilir. Ürünün kullanımı sırasında birbirini bağlayan maddeler bir arada kullanılır. Bu sayede besin değerlerinin kana karışması daha kolay gerçekleşir.Kısırlaştırılmış Kediler İçin Kusursuz Beslenme

Kısırlaştırılmış kediler, daha hassas bir beslenme düzenine sahiptir. Bu beslenme düzeni, vitamin ağırlıklı, düşük yağlı olmalıdır. Bu sayede yağ depolama durumu azalır, vitamin desteğiyle kedinizin daha iyi bir metabolizmaya sahip olması sağlanır.


Bağırsak Faaliyetlerini Düzenleyen Formül

Bağırsak faaliyetlerine destek olan ürün, kullanımı sırasında parazit oluşumunu önler.


L-lisin İle Kas Kütlesini Korur

Kas kütlesinin korunması için L-lisin içeriğe sahip olan ürün, yağ oluşumunu en aza indirir.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.