MERHABA ZİYARETÇİ HOŞ GELDİNİZ

Gourmet Kıyılmış Ton Balıklı 85 gr

2 - Pro Plan Purina

₺30,00

Ürün Detayları

Gourmet Gold Kıyılmış Ton Balıklı Konserve Yetişkin Kedi Maması 85 G


Günlük Enerji Karşılama

İçeriğinde % 3,7 – 7,0 oranında yağ bulunduran Gourmet Gold Kıyılmış Ton Balıklı Kedi Maması, yetişkin kedinizin günlük enerjisini karşılamak için idealdir. Bu sayede kediniz ihtiyacı olan enerji miktarını alarak daha rahat hareket eder, oyun oynar.


Güçlü Mineral ve Kalsiyum İçeriği

Kedinizin daha sağlıklı ve güçlü dişlere ve kemik yapısına sahip olabilmesi için Gourmet Gold Kıyılmış Ton Balıklı Kedi Maması ideal orana kalsiyum ve mineral içerir. Bu sayede kedinizi daha sağlıklı bir yetişkinlik dönemi geçirir.


İdeal Sindirim Oranı

Kedinizin yediği mamayı daha iyi sindirebilmesi için Gourmet Gold Kıyılmış Ton Balıklı Kedi Maması ideal oranda selüloz içerir. Bu sayede kediniz şişkinlik hissi oluşmadan daha rahat bir şekilde karnını doyurur.Taurin Desteği

Sağlıklı bir kalp ve iyi bir görme için Taurin oldukça önemlidir. Bu nedenle kedinizin bu ihtiyacının karşılanması için Gourmet Gold Kıyılmış Ton Balıklı Kedi Mamasının içinde ideal oranda Taurin bulunur.


Karşı Konulamaz Lezzet

Bütün kedilerin vazgeçilmesi olan Gourmet Gold Kıyılmış Ton Balıklı Kedi Maması kahverengi soslu et tanelerinden oluşturulmuştur. Ton balıklı sos ile karışımı sayesinde hiçbir kedi bu mamaya hayır diyemez.


Kullanım Yaşı

Gourmet Gold Kıyılmış Ton Balıklı Kedi Maması yetişkin kediler için uygundur. Bu sayede 1 – 7 yaş aralığındaki kedileriniz için bu mamayı tercih edebilirsiniz.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.