MERHABA ZİYARETÇİ HOŞ GELDİNİZ

ND Tahılsız Tavuk Nar Yavru Kedi Maması KG SEÇENEKLİ

3 - ND Farmina

₺390,00 KDV Dahil

ŞEKER MAMA GÜVENCESİYLE // YETKİLİ BAYİDEN

Ürün Detayları

N&D Kitten Tahılsız Tavuklu ve Narlı Yavru Kedi Maması '' ÖZEL PAKETLEME ''


Yavru Kediler İçin Uygun

Anne sütünden henüz kesilmiş ve hassas bir yapıya sahip olan yavru kedilerinizin sağlıklı bir şekilde büyümesi için gerekli olan tüm besinlerin tam ve dengeli bir şekilde sağlanması amacıyla hazırlanmıştır. Tüm ırk kediler için uygundur.


Tahılsız Formül

Yavru kedilerin hassas yapıları ve tahıla karşı alerjik reaksiyon gösterme ihtimalleri göz önünde bulundurularak hazırlanmış tahılsız formül sayesinde hassas yapılı ve tahıla alerjisi olan yavru kedilerin tüketimi için oldukça uygundur.


Yüksek Protein

Büyüme ve gelişme döneminde bulunan yavru kedilerin güçlü bir kas yapısına sahip olması ve sağlıklı bir şekilde büyüyüp gelişmesi amacıyla kaliteli etten elde edilen yüksek proteinli bir yapısı bulunur. Bu sayede kediniz, fazla kilo almadan sağlıklı bir gelişim gösterir.Doğal Vitamin

Yavru kedilerin dengeli bir şekilde beslenerek vücut ihtiyaçlarının tamamen karşılanması amacıyla hazırlanan meyveli içeriği sayesinde ihtiyaç duyduğu vitaminler doğal bir şekilde sağlanır.


Bağışıklık Güçlendirici

Hassas bir yapıya sahip olan yavru kedilerinizin bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi ve hastalıklara karşı çok daha dirençli bir vücut yapısına sahip olması amacıyla çeşitli vitamin takviyelerinin yanı sıra birbirinden farklı faydalara sahip birçok şifalı ot da kullanılmıştır.


Taze ve Doğal

Mama, tamamen doğal ve taze ham maddeler kullanılarak hazırlanmış olup yavru kedinin hassas yapısına uygundur. Herhangi bir zararlı katkı maddesi içermez.

Bileşimi: Taze kemiksiz tavuk (%30), kurutulmuş tavuk eti (%28), tatlı patates, tavuk yağı, kurutulmuş tam yumurta, taze ringa balığı, kurutulmuş ringa balığı, balık yağı (ringa balığı), bitkisel bezelye lifi, kurutulmuş havuç, kurutulmuş yonca, inulin, fruktooligosakkaritler, maya özü (mannan- oligosakkarit kaynağı), kurutulmuş nar (%0.5), kurutulmuş elma, kurutulmuş ıspanak, fisilyum (%0.3), kurutulmuş tatlı portakal, kurutulmuş yaban mersini, sodyum k lorür, kurutulmuş bira mayası, zerdeçal kökü (%0.2), glukozamin, kondroitin sülfat.

Analitik Bileşenler: ham protein %44.00 ham yağ %20.00 ham lif %1.80 nem %8.00 ham kül %8.50 Kalsiyum %1.50 Fosfor %1.30 Magnezyum %0.09 Omega-6 %3.30 Omega-3 %0.90 DHA %0.50 EPA %0.30 Glukozamin 1200mg/kg Kondroitin sülfat 900mg/kg.

 

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.